MP Sheet Cat

Kompaktní nakládací systém / vykládací systém pro děrovací stroje a laserové stroje

Ziskovost i při malých velikostech šarží
S manipulátorem MP SheetCat vám AMADA nabízí možnost automatizace nakládání stroje okamžitě nebo následně. Systém se vyznačuje vyšší produktivitou a flexibilitou a zaujme efektivní manipulací při manipulaci s malými dávkami, urgentními objednávkami a středně velkými sériemi. Díky kompaktní konstrukci lze manipulátor umístit do nejmenších prostor.

U malých sérií a urgentních objednávek nabízejí samostatné bezpečnostní zóny bezpečné pracovní prostředí, aby bylo možné během výroby připravit následující list. Tím je zajištěno pouze minimální přerušení výrobního procesu a zároveň maximalizováno využití výrobního stroje. To platí i pro vyřizování urgentních objednávek, které lze tak provádět efektivně a ergonomicky. Kontrola kvality a oddělování materiálů s citlivými povrchy probíhá na podávacím stole.

Funkce

  • Úspora nákladů díky minimální době výměny materiálu
  • Vyšší produktivita
  • Delší doby cyklu bezobslužného stroje
  • Provoz několika strojů současně
  • Vyšší efektivita osobních nákladů
  • Vyšší ziskovost i při malých velikostech šarží

U středně velkých sérií jsou výhodou zkrácené doby výměny materiálu, které jsou omezeny na minimum současným nakládáním a vykládáním. Paletu surovin lze dále použít ke zpracování výrobních plánů se smíšenými formáty nebo kvalitami a plechy s mikrorohými díly lze plynule vykládat na stacionární nůžkový zvedací stůl.

MP SheetCat je k dispozici ve dvou verzích. Model MP SheetCat 3015 lze také připojit k úložnému systému nebo třídění jednotlivých dílů.

Modulární koncepce všech automatizačních komponent AMADA umožňuje kdykoli přidat vykládací systém PR III ke stávajícímu stroji. Verze PR III UL je k dispozici pro odstraňování koster šrotu a produktů v mikrobarech.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat