PR III

Bezpečné zacházení, vysoká ekonomická účinnost

Třídění jednotlivých dílů PR III představuje kompletní automatizační řešení, pomocí kterého můžete ještě více zvýšit účinnost děrovacích, laserových nebo kombinovaných strojů AMADA.

Série PR III odstraňuje součásti zcela automaticky. Jedním z vrcholů je jednoduché externí programování pro vyřazení výrobních dílů prostřednictvím integrace celého cyklu do softwarového balíčku CAD / CAM AMADA. Vysoce přesné stohování dílů umožňuje automatické následné zpracování, jako je ohýbání robota.

Vysoký stupeň automatizace umožňuje jejich ekonomickou výrobu.

To je způsobeno zejména vysokou rychlostí polohování třídění jednotlivých dílů díky třem osám serva a čekací poloze v blízkosti stroje: Oba faktory zvyšují dobu chodu stroje díky minimalizovaným prostojům.

Manipulace s různými materiály se provádí individuálně ovládanými přísavkami. Vakuová technologie a minimalizovaná výška vypouštění zaručují bezpečnou a opatrnou manipulaci s materiálem, takže PR III můžete použít také pro složité výrobní díly a materiály s citlivými povrchy.

Modulární koncepce všech automatizačních komponent AMADA umožňuje kdykoli přidat vykládací systém PR III ke stávajícímu stroji. Verze PR III UL je k dispozici pro odstraňování koster šrotu a produktů v mikrobarech.

  • Vysoká ziskovost
  • Maximalizace doby chodu stroje
  • Automatické následné zpracování přesným stohováním
  • Bezpečné zacházení s různými materiály

Technická specifikace

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat