Bending Solution Pack

Softwarový balík obsahuje následující aplikace:

AP100EU
VÝROBNÍ DESIGNÉR
VPSS 3i BEND

Během prototypování jsou parametry nejprve přiřazeny 2D a 3D výkresům a uloženy v databázi pomocí AP100 EU a PRODUCTION DESIGNER.

Při nahrávání kusovníků do VPSS 3i BEND se automaticky analyzují nástroje, sekvence ohýbání a, pokud je to možné, společné uspořádání, aby se ušetřil čas na seřizování na strojích.

Ruční změny lze provádět snadno a intuitivně prostřednictvím rozhraní.

Vytvořený plán výroby je uložen v databázi a přístupný přes speciální čtečku čárových kódů stroje.

Import a vývoj nativních 3D souborů

Production Designer umožňuje uživateli importovat a převádět hlavní formáty 2D a 3D CAD výkresů (SolidWorks, SolidEdge, Inventor, Catia V5, ProEngineer, Step, Iges) a implementovat je na desce.
Díky rozpoznání speciálního zpracování (jako je tvarování, vložky, ohybu) lze systém CAD použít k vytvoření atributů pro prostředí CAM.
Algoritmus ohybu Amada se používá k výpočtu rozvinu, ale lze také vytvořit speciální tabulky tolerance ohybu.

Operace nastavení automatického nástroje

VPSS 3i BLANK lze konfigurovat podle potřeb zákazníka. Například mikrorohy lze vkládat automaticky a příliš velké geometrie lze řezat nebo děrovat. Kromě toho software vybere vhodnou technologii (děrování nebo řezání laserem) pro geometrii součásti a postará se o vnoření na plech.

Správa databáze ohýbacích nástrojů

VPSS 3i BEND lze konfigurovat dle potřeb zákazníka.
To umožňuje zákazníkovi kombinovat použití matric a razníků pro jakýkoli materiál/tloušťku, která má být zpracována.

Kontrola provedení technického oddělení

VPSS 3i BEND má systém kontroly proveditelnosti, který upozorní obsluhu, pokud se vyskytnou nějaké alarmy nebo systémové zprávy související s výrobou dílů. To umožňuje obsluze provádět změny přímo prostřednictvím jednoduchého, uživatelsky přívětivého rozhraní.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat