PR III

Bezpečné zacházení, vysoká ekonomická účinnost

Třídění jednotlivých dílů PR III představuje kompletní automatizační řešení, pomocí kterého můžete ještě více zvýšit účinnost děrovacích, laserových nebo kombinovaných strojů AMADA.

PR3_EML_perspective_01

Série PR III odstraňuje součásti zcela automaticky. Jedním z vrcholů je jednoduché externí programování pro vyřazení výrobních dílů prostřednictvím integrace celého cyklu do softwarového balíčku CAD / CAM AMADA. Vysoce přesné stohování dílů umožňuje automatické následné zpracování, jako je ohýbání robota.

PR3_ALPHA4_Clip_01

Vysoký stupeň automatizace umožňuje jejich ekonomickou výrobu.

To je způsobeno zejména vysokou rychlostí polohování třídění jednotlivých dílů díky třem osám serva a čekací poloze v blízkosti stroje: Oba faktory zvyšují dobu chodu stroje díky minimalizovaným prostojům.

PR3_ALPHA4_Clip_09
PR3_SuctionCups_9

Manipulace s různými materiály se provádí individuálně ovládanými přísavkami. Vakuová technologie a minimalizovaná výška vypouštění zaručují bezpečnou a opatrnou manipulaci s materiálem, takže PR III můžete použít také pro složité výrobní díly a materiály s citlivými povrchy.

Modulární koncepce všech automatizačních komponent AMADA umožňuje kdykoli přidat vykládací systém PR III ke stávajícímu stroji. Verze PR III UL je k dispozici pro odstraňování koster šrotu a produktů v mikrobarech.

PR3_ALPHA4_Clip_06
  • Vysoká ziskovost
  • Maximalizace doby chodu stroje
  • Automatické následné zpracování přesným stohováním
  • Bezpečné zacházení s různými materiály

Technická specifikace

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat