Regius-AJ

S novým vláknovým laserovým řezacím systémem REGIUS-AJ s lineárním pohonem, variabilním nastavením paprsku a autonomními funkcemi můžete ve svém laserovém zpracování dosáhnout nové úrovně.

  • Extrémně vysoká výrobní účinnost
  • Extrémně vysoká rychlost řezání ve všech tloušťkách materiálu
  • Maximální přesnost a nejvyšší kvalita produktu
  • Trvalé monitorování procesu a optimální řízení procesu
  • Automatické nastavení a snadné ovládání

Díky novému REGIUS-3015AJ zajišťují inteligentní funkce a funkce integrované do systému, že se laserový řezací systém trvale monitoruje a automaticky přizpůsobuje všechny systémové a procesní parametry příslušnému řezacímu procesu. To znamená, že dosahuje nové úrovně produktivity a hospodárnosti – se zjednodušeným provozem a zvýšenou dostupností současně.

Variabilní nastavení paprsku pro dokonalé řezy

Originální variabilní nastavení paprsku od AMADA automaticky a kontinuálně upravuje laserový paprsek (nejen průměr zaostření a polohu zaostření) na materiál, který má být zpracován, a jeho tloušťku. Režim lze také volně nastavit během propichování a řezání, aby bylo možné operaci propíchnutí při vysoké rychlosti a zvýšit produktivitu.

3-osý lineární pohon

I při vysokých rychlostech umožňuje technologie lineárního pohonu REGIUS-AJ velmi vysokou rychlost polohování z bodu do bodu s trvale vysokou přesností.

Laserový integrační systém (LIS)

Nový laserový integrační systém (LIS) zahrnuje několik inteligentních funkcí, jako je i-Process-Monitoring, i-Optics-Sensor a i-Nozzle-Checker, a extrémně zjednodušuje provoz systému. Mnoho z toho, co v konvenčním laserovém řezacím systému závisí na znalostech a zkušenostech operátora, provádí sám AMADA REGIUS-AJ.

Nový nástroj i-Nozzle-Checker používá integrovanou kameru ke kontrole řezací trysky na možné usazeniny nebo poškození částic. Může automaticky vystředit středový bod trysky a sledovat parametry trysky. Tímto způsobem lze vyloučit jakékoli zhoršení produkce, zejména v případě delších bezpilotních nebo bezpilotních cyklů.

V případě, že by se řezací hlava srazila s řezaným materiálem, automaticky se vychýlí a poté se automaticky znovu vystředí a zkontroluje. Tímto způsobem lze v řezání pokračovat co nejrychleji.

Ovládání ochranného skla bylo také zdokonaleno: nově vyvinutý senzor i-Optics ovládá a detekuje ochranné sklo na nečistoty, popáleniny nebo jiné rušivé faktory. Automaticky a mnohem přesněji, než to bylo možné operátorem díky dříve potřebné kontrole optického ochranného skla.

Technická specifikace

Řízení AMNC 3i Plus
Řízené osy Osa X, Y, Z (ovládaná současně) + osa B
Rozsah dojezdu X x Y x Z mm 3.070 x 1.550 x 100
Maximální velikost zpracování X x Y mm 3.070 x 1.550
Maximální rychlost současné jízdy X/Y m/min 340
Opakovatelná přesnost polohování mm ±0,01
Maximální hmotnost obrobku kg 920
Pracovní výška mm 940
Hmotnost stroje kg 11.900 (6 kW)/12.000 (9 kW)
* Uvedené hodnoty závisí na materiálu, typu obrobku, jeho předběžná úprava, velikost listu a jeho poloha v pracovní oblasti

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

    [recaptcha]